Czas trwania (około)
2 godz.
Dla grupy (około)
8 osób
Cena od osoby (dorośli)
45 zł
Cena od osoby (dzieci)
- zł

Cena zawiera: usługę przewodnicką, kieliszek kazimierskiej nalewki, koszt przejazdu eko-busikami.

Nocą świat wygląda inaczej, Nocą budzą się nieznane emocje, Nocą historia ma inny wymiar, Nocą może zdarzyć się wszystko…

Zwiedzaj Kazimierz z nami nocą – Niezwykła nocna wycieczka po Kazimierzu Dolnym!

Zwiedzanie zaczynamy pod studnią. Na Rynku poznajemy historię miasteczka i  zabytki, wędrujemy pod kościół i klasztor o. o. Franciszkanów i na Mały Rynek związany z ludnością żydowska miasteczka. Dorośli uczestnicy dostają kieliszek kazimierskiej nalewki dla kurażu. Eko- busikami jedziemy na Kirkut i do Wąwozu Korzeniowego, do którego wchodzimy z pochodniami. Wycieczka dedykowana jest dla turystów indywidualnych i grup zorganizowanych. Dla turystów indywidualnych w każdy wtorek, czwartek, sobotę wakacji  o 21: 00. Spotkanie pod studnią na Rynku.

nocne_new01 nocne_new02 nocne_new03 nocne_new04 nocne_new05 nocne_new06 kaz_night02 kaz_night03 kaz_night04 kaz_night05 kaz_night06 kaz_night07 kazimierz_night01 kazimierz_night02 kazimierz_night03 kazimierz_night04 kazimierz_night05 kazimierz_night06 kazimierz_night08

 


PRAWA AUTORSKIE - COPYRIGHT ©

Kazimierz by night, czyli nocne zwiedzanie miasteczka

Tytuł/nazwa, program, scenariusz oraz sposób przeprowadzenia każdej z imprez turystycznych lub wycieczek jest utworem w rozumieniu art. 1 ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.) i podlega ochronie prawnej na wszystkich polach eksploatacji, a w szczególności w zakresie pomysłu, stworzenia, dystrybucji, prezentacji lub sposobu przeprowadzania.

Wszelkie prawa autorskie do utworu przysługują twórcy – pani Elżbiecie Skoczylas, prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą kazimierz-tour.pl Usługi Przewodnickie i Pilockie Elżbieta Skoczylas z siedzibą w Puławach.

Twórca na podstawie umowy licencyjnej może udzielić upoważnienia (licencji niewyłącznej) do korzystania z utworu- tytułu/nazwy, programu, scenariusza oraz sposobu przeprowadzenia imprezy turystycznej lub wycieczki innej osobie.

W przeciwnym wypadku osoba korzystająca z utworu twórcy bez jego zgody narusza przepisy ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.) i podlega odpowiedzialności karnej według przepisów w niej zawartych.