Czas trwania (około)
4 godz.
Dla grupy (około)
40 osób
Cena od osoby (dorośli)
29 zł
Cena od osoby (dzieci)
26 zł

Cena zawiera: koszt usługi przewodnickiej, bilet wstępu na Górę Trzech Krzyży, do kazimierskiego zamku i na basztę, przejazd ekobusikami, ubezpieczenie NNW.

W czasie wędrówki poznajemy wszystkie najpiękniejsze kazimierskie zabytki i punkty widokowe. W czasie zwiedzania jedziemy  eko-busikami do najpiękniejszego kazimierskiego wąwozu –  korzeniowego i na cmentarz żydowski. Wędrujemy na Górę Trzech Krzyży, odwiedzamy kościół farny pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela lub św. Bartłomieja, Mały Rynek z Synagogą, Kościołem św. Anny, starymi Jatkami oraz kościół i klasztor oo. Franciszkanów. Podziwiamy Rynek , otoczony zabytkowymi kamienicami. Piękne kamienice braci Przybyłów i kamienicę Gdańską. W czasie wycieczki opcjonalnie możemy odwiedzić jeden z oddziałów Muzeum Nadwiślańskiego: Muzeum Sztuki Złotniczej lub Muzeum Przyrodnicze lub Kuncewiczówkę.

 

kazimierz_new_01 kazimierz_new_02 kazimierz_new_03 kazimierz_new_04 kazimierz_new_05 kazimierz_new_06 kazimierz01 kazimierz13 kazimierz02 kazimierz03 kazimierz04 kazimierz05 kazimierz06 kazimierz07 kazimierz08 kazimierz10 kazimierz11 kazimierz12 kazimierz14 kazimierz15 kazimierz16 kazimierz17 kazimierz18 kazimierz19 kazimierz20 kazimierz21


PRAWA AUTORSKIE - COPYRIGHT ©

Od zabytku do zabytku, czyli Kazimierz klasycznie

Tytuł/nazwa, program, scenariusz oraz sposób przeprowadzenia każdej z imprez turystycznych lub wycieczek jest utworem w rozumieniu art. 1 ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.) i podlega ochronie prawnej na wszystkich polach eksploatacji, a w szczególności w zakresie pomysłu, stworzenia, dystrybucji, prezentacji lub sposobu przeprowadzania.

Wszelkie prawa autorskie do utworu przysługują twórcy – pani Elżbiecie Skoczylas, prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą kazimierz-tour.pl Usługi Przewodnickie i Pilockie Elżbieta Skoczylas z siedzibą w Puławach.

Twórca na podstawie umowy licencyjnej może udzielić upoważnienia (licencji niewyłącznej) do korzystania z utworu- tytułu/nazwy, programu, scenariusza oraz sposobu przeprowadzenia imprezy turystycznej lub wycieczki innej osobie.

W przeciwnym wypadku osoba korzystająca z utworu twórcy bez jego zgody narusza przepisy ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.) i podlega odpowiedzialności karnej według przepisów w niej zawartych.