Czas trwania (około)
3 godz.
Dla grupy (około)
40 osób
Cena od osoby (dorośli)
25 zł
Cena od osoby (dzieci)
22 zł

Cena zawiera: koszt usługi przewodnickiej, bilet wstępu na Górę Trzech Krzyży, przejazd ekobusikami, ubezpieczenie NNW.

Jest to wycieczka dla tych co mają mało czasu a chcą poznać miasteczko. W czasie wędrówki poznajemy najważniejsze kazimierskie zabytki i punkty widokowe.

Zwiedzanie zaczynamy od wejścia na Górę Trzech Krzyży, odwiedzamy kościół farny pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela i św. Bartłomieja lub kościół i klasztor 00 Franciszkanów, Mały Rynek z Synagogą, Kościołem św. Anny, starymi Jatkami. Jedziemy do wąwozu korzeniowego i na cmentarz żydowski. Spacer kończymy na Rynku, otoczonym kamienicami Przybyłów i kamienicą Gdańską.

kazimierz15 kazimierz11 kazimierz10 kazimierz06 kazimierz08 kazimierz05 kazimierz03 kazimierz13 kazimierz01 kazimierz_new_06 kazimierz_new_04 kazimierz_new_05 kazimierz_new_03 kazimierz_new_02 kazimierz_new_01 indyw12


PRAWA AUTORSKIE - COPYRIGHT ©

Poczuj Kazimierz

Tytuł/nazwa, program, scenariusz oraz sposób przeprowadzenia każdej z imprez turystycznych lub wycieczek jest utworem w rozumieniu art. 1 ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.) i podlega ochronie prawnej na wszystkich polach eksploatacji, a w szczególności w zakresie pomysłu, stworzenia, dystrybucji, prezentacji lub sposobu przeprowadzania.

Wszelkie prawa autorskie do utworu przysługują twórcy – pani Elżbiecie Skoczylas, prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą kazimierz-tour.pl Usługi Przewodnickie i Pilockie Elżbieta Skoczylas z siedzibą w Puławach.

Twórca na podstawie umowy licencyjnej może udzielić upoważnienia (licencji niewyłącznej) do korzystania z utworu- tytułu/nazwy, programu, scenariusza oraz sposobu przeprowadzenia imprezy turystycznej lub wycieczki innej osobie.

W przeciwnym wypadku osoba korzystająca z utworu twórcy bez jego zgody narusza przepisy ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.) i podlega odpowiedzialności karnej według przepisów w niej zawartych.