Czas trwania (około)
4 godz.
Dla grupy (około)
20 osób
Cena od osoby (dorośli)
110 zł
Cena od osoby (dzieci)
- zł

Cena zawiera: koszt usługi przewodnickiej, przejazd eko busikami, koszt nalewek, uroczystej kolacji.

Ta oferta dedykowana jest dla grup, które pragną zwiedzić z nami Kazimierz nocą, a na koniec spędzić miło czas w pięknym otoczeniu, spożywając regionalne potrawy.

Zwiedzanie zaczynamy po zmroku pod studnią. Na Rynku poznajemy historię miasteczka i zabytki, wędrujemy pod kościół i klasztor o. o. Franciszkanów i na Mały Rynek związany z ludnością żydowska miasteczka. Dorośli uczestnicy dostają kieliszek kazimierskiej nalewki dla kurażu. Eko-busikami jedziemy na Kirkut i do Wąwozu Korzeniowego, do którego wchodzimy z pochodniami.

Po zwiedzaniu jedziemy do jednego z kazimierskich Pensjonatów na klimatyczna kolację składającą się z kuchni regionalnej.

zwibie02 zwibie04 zwibie05


PRAWA AUTORSKIE - COPYRIGHT ©

Nocne zwiedzanie i biesiadowanie

Tytuł/nazwa, program, scenariusz oraz sposób przeprowadzenia każdej z imprez turystycznych lub wycieczek jest utworem w rozumieniu art. 1 ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.) i podlega ochronie prawnej na wszystkich polach eksploatacji, a w szczególności w zakresie pomysłu, stworzenia, dystrybucji, prezentacji lub sposobu przeprowadzania.

Wszelkie prawa autorskie do utworu przysługują twórcy – pani Elżbiecie Skoczylas, prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą kazimierz-tour.pl Usługi Przewodnickie i Pilockie Elżbieta Skoczylas z siedzibą w Puławach.

Twórca na podstawie umowy licencyjnej może udzielić upoważnienia (licencji niewyłącznej) do korzystania z utworu- tytułu/nazwy, programu, scenariusza oraz sposobu przeprowadzenia imprezy turystycznej lub wycieczki innej osobie.

W przeciwnym wypadku osoba korzystająca z utworu twórcy bez jego zgody narusza przepisy ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.) i podlega odpowiedzialności karnej według przepisów w niej zawartych.