Czas trwania (około)
2 godz.
Dla grupy (około)
30 osób
Cena od osoby (dorośli)
65 zł
Cena od osoby (dzieci)
- zł

Cena zawiera: koszt kolacji składającej się z przystawki, zupy, drugiego dania, deseru, wody.

Wycieczka dedykowana jest dla wszystkich, którzy chcą zagłębić się w klimat smaków dawnego Kazimierza. Potraw, dawnej kuchni żydowskiej. Podczas uczty spróbujemy żydowskiego kawioru, pasty Szawła. zdrowej wegetariańskiej zupy – krem z jarzyn, klopsików Esterki, słodkiego cymesu.

smakuj02 smakuj04 smakuj05 smakuj06 smakuj07


PRAWA AUTORSKIE - COPYRIGHT ©

Smakuj Kazimierz – szlakiem żydowskich potraw

Tytuł/nazwa, program, scenariusz oraz sposób przeprowadzenia każdej z imprez turystycznych lub wycieczek jest utworem w rozumieniu art. 1 ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.) i podlega ochronie prawnej na wszystkich polach eksploatacji, a w szczególności w zakresie pomysłu, stworzenia, dystrybucji, prezentacji lub sposobu przeprowadzania.

Wszelkie prawa autorskie do utworu przysługują twórcy – pani Elżbiecie Skoczylas, prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą kazimierz-tour.pl Usługi Przewodnickie i Pilockie Elżbieta Skoczylas z siedzibą w Puławach.

Twórca na podstawie umowy licencyjnej może udzielić upoważnienia (licencji niewyłącznej) do korzystania z utworu- tytułu/nazwy, programu, scenariusza oraz sposobu przeprowadzenia imprezy turystycznej lub wycieczki innej osobie.

W przeciwnym wypadku osoba korzystająca z utworu twórcy bez jego zgody narusza przepisy ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.) i podlega odpowiedzialności karnej według przepisów w niej zawartych.