Czas trwania (około)
3 godz.
Dla grupy (około)
40 osób
Cena od osoby (dorośli)
56 zł
Cena od osoby (dzieci)
- zł

Cena zawiera: opiekę przewodnika, przejazd jeepami po wąwozach i bezdrożach, kieliszek rozgrzewającego napoju, wejście na Górę Trzech Krzyży, ubezpieczenie NNW.

Wycieczka dedykowana jest dla tych, którzy nie boją się wyzwań. W czasie wycieczki poznajemy historię miasteczka oraz odbywamy podróż po okolicznych wąwozach. Na początku spacerujemy po Kazimierzu aby za chwilę poznać Kazimierz nieznany. Drogi, których nie ma, wertepy i niesamowitą przyrodę Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Wszyscy dorośli dostaną też kieliszek rozgrzewającego napoju dla odwagi i wzmocnienia.

safari_11 safari_12 safari_13 safari_14 extreme01 extreme02 extreme03 extreme04 extreme05 extreme06 extreme07 extreme08 extreme09 extreme10 extreme11 extreme12


PRAWA AUTORSKIE - COPYRIGHT ©

Kazimierskie safari

Tytuł/nazwa, program, scenariusz oraz sposób przeprowadzenia każdej z imprez turystycznych lub wycieczek jest utworem w rozumieniu art. 1 ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.) i podlega ochronie prawnej na wszystkich polach eksploatacji, a w szczególności w zakresie pomysłu, stworzenia, dystrybucji, prezentacji lub sposobu przeprowadzania.

Wszelkie prawa autorskie do utworu przysługują twórcy – pani Elżbiecie Skoczylas, prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą kazimierz-tour.pl Usługi Przewodnickie i Pilockie Elżbieta Skoczylas z siedzibą w Puławach.

Twórca na podstawie umowy licencyjnej może udzielić upoważnienia (licencji niewyłącznej) do korzystania z utworu- tytułu/nazwy, programu, scenariusza oraz sposobu przeprowadzenia imprezy turystycznej lub wycieczki innej osobie.

W przeciwnym wypadku osoba korzystająca z utworu twórcy bez jego zgody narusza przepisy ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.) i podlega odpowiedzialności karnej według przepisów w niej zawartych.