Czas trwania (około)
8 godz.
Dla grupy (około)
40 osób
Cena od osoby (dorośli)
54 zł
Cena od osoby (dzieci)
35 zł

Cena zawiera: koszt usługi przewodnika-pilota, bilety wstępu do pałacu w Kozłówce, bilety wstępu do kaplicy zamkowej i Browaru Perła, ubezpieczenie NNW.

Wycieczkę zaczynamy od wizyty w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce, gdzie zwiedzamy położony w uroczym parku pałac i kaplicę z fundacji Zamoyskich ze zbiorami sztuki sięgającymi XVIII w. Następnie w Lublinie zwiedzamy dziedziniec zamkowy, Stare Miasto z Archikatedrą i klasztorem Dominikanów, dorośli zwiedzą lubelski browar Perła.

lublin_kozlowka01 lublin_kozlowka02 lublin_kozlowka03 lublin_kozlowka05 lublin_kozlowka06 lublin_kozlowka07 lublin_kozlowka08 lublin_kozlowka09 lublin_kozlowka10 lublin_kozlowka11 lublin_kozlowka04


PRAWA AUTORSKIE - COPYRIGHT ©

Z rezydencji Zamoyskich do uliczek lubelskich, czyli Kozłówka i Lublin

Tytuł/nazwa, program, scenariusz oraz sposób przeprowadzenia każdej z imprez turystycznych lub wycieczek jest utworem w rozumieniu art. 1 ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.) i podlega ochronie prawnej na wszystkich polach eksploatacji, a w szczególności w zakresie pomysłu, stworzenia, dystrybucji, prezentacji lub sposobu przeprowadzania.

Wszelkie prawa autorskie do utworu przysługują twórcy – pani Elżbiecie Skoczylas, prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą kazimierz-tour.pl Usługi Przewodnickie i Pilockie Elżbieta Skoczylas z siedzibą w Puławach.

Twórca na podstawie umowy licencyjnej może udzielić upoważnienia (licencji niewyłącznej) do korzystania z utworu- tytułu/nazwy, programu, scenariusza oraz sposobu przeprowadzenia imprezy turystycznej lub wycieczki innej osobie.

W przeciwnym wypadku osoba korzystająca z utworu twórcy bez jego zgody narusza przepisy ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.) i podlega odpowiedzialności karnej według przepisów w niej zawartych.