Czas trwania (około)
3 godz.
Dla grupy (około)
30 osób
Cena od osoby (dorośli)
53 zł
Cena od osoby (dzieci)
- zł

Organizujesz szkolenie, integrację, wycieczkę w Kazimierzu Dolnym? Oczekujesz rozrywki połączonej ze zwiedzaniem?

Zapraszamy na grę miejską. Historia w pigułce, legendy, opowieści z dreszczykiem i rumieńcem oraz duża dawka zabawy. Zadania wiedzowe, kreatywne, zabawne. Szyfry, puzzle, zagadki.

W wersji rozszerzonej przejażdżka ekobusikami, jeepami, warsztaty wyrobu kazimierskiego koguta, degustacja nalewek lub lokalnych potraw.

Sprawdź pełną ofertę!

Rezerwuj już dzisiaj: biuro@kazimierz-tour.pl


PRAWA AUTORSKIE - COPYRIGHT ©

Gry miejskie po miasteczku, czyli – historia, zabawa, integracja w jednym

Tytuł/nazwa, program, scenariusz oraz sposób przeprowadzenia każdej z imprez turystycznych lub wycieczek jest utworem w rozumieniu art. 1 ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.) i podlega ochronie prawnej na wszystkich polach eksploatacji, a w szczególności w zakresie pomysłu, stworzenia, dystrybucji, prezentacji lub sposobu przeprowadzania.

Wszelkie prawa autorskie do utworu przysługują twórcy – pani Elżbiecie Skoczylas, prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą kazimierz-tour.pl Usługi Przewodnickie i Pilockie Elżbieta Skoczylas z siedzibą w Puławach.

Twórca na podstawie umowy licencyjnej może udzielić upoważnienia (licencji niewyłącznej) do korzystania z utworu- tytułu/nazwy, programu, scenariusza oraz sposobu przeprowadzenia imprezy turystycznej lub wycieczki innej osobie.

W przeciwnym wypadku osoba korzystająca z utworu twórcy bez jego zgody narusza przepisy ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.) i podlega odpowiedzialności karnej według przepisów w niej zawartych.