Czas trwania (około)
4 godz.
Dla grupy (około)
2 osób
Cena od osoby (dorośli)
108 zł
Cena od osoby (dzieci)
- zł

Cena zawiera: koszt usługi przewodnickiej, bilet wstępu na Górę Trzech Krzyży, do kazimierskiego zamku i na basztę, przejazd eko-busikami.

W czasie wędrówki poznajemy wszystkie najpiękniejsze kazimierskie zabytki i punkty widokowe.

Zwiedzanie rozpoczynamy od przejazdu eko-busikami do wąwozu korzeniowego i na cmentarz żydowski. Następnie wędrujemy na Górę Trzech Krzyży, odwiedzamy kościół farny pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela i św. Bartłomieja, Mały Rynek z Synagogą, Kościołem św. Anny, starymi Jatkami oraz kościół i klasztor oo. Franciszkanów.

Spacer kończymy na Rynku, otoczonym kamienicami Przybyłów i kamienicą Gdańską. W czasie wycieczki możemy odwiedzić jeden z oddziałów Muzeum Nadwiślańskiego: Muzeum Sztuki Złotniczej lub Muzeum Przyrodnicze lub Kuncewiczówkę.

Na życzenie grupy zamówimy nocleg, obiad, ognisko z kiełbaskami, rejs statkiem lub inne atrakcje.

kazimierz_new_03 kazimierz_new_02 kazimierz21 kazimierz19 kazimierz18 kazimierz16


PRAWA AUTORSKIE - COPYRIGHT ©

Kazimierz klasycznie DLA PAR

Tytuł/nazwa, program, scenariusz oraz sposób przeprowadzenia każdej z imprez turystycznych lub wycieczek jest utworem w rozumieniu art. 1 ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.) i podlega ochronie prawnej na wszystkich polach eksploatacji, a w szczególności w zakresie pomysłu, stworzenia, dystrybucji, prezentacji lub sposobu przeprowadzania.

Wszelkie prawa autorskie do utworu przysługują twórcy – pani Elżbiecie Skoczylas, prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą kazimierz-tour.pl Usługi Przewodnickie i Pilockie Elżbieta Skoczylas z siedzibą w Puławach.

Twórca na podstawie umowy licencyjnej może udzielić upoważnienia (licencji niewyłącznej) do korzystania z utworu- tytułu/nazwy, programu, scenariusza oraz sposobu przeprowadzenia imprezy turystycznej lub wycieczki innej osobie.

W przeciwnym wypadku osoba korzystająca z utworu twórcy bez jego zgody narusza przepisy ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.) i podlega odpowiedzialności karnej według przepisów w niej zawartych.