Czas trwania (około)
godz.
Dla grupy (około)
40 osób
Cena od osoby (dorośli)
48 zł
Cena od osoby (dzieci)
45 zł

Cena zawiera: koszt usługi przewodnickiej, bilety wstępu na podziemną trasę, do sandomierskich kościołów, dla dzieci do zbrojowni, na Bramę Opatowską i rejs statkiem.

Wędrówkę zaczynamy od parkingu nadwiślańskiego, podziwiamy spichlerz, XV-wieczny zamek. Wędrujemy wąwozem św. Jadwigi do Kościoła św. Jakuba z portalem niebios, następnie Rynek z ratuszem, sandomierskie podziemia, Brama Opatowska, kość. św. Ducha, Mały Rynek, Ul. Długosza z punktem widokowym ns skarpę wiślaną i dolinę Wisły, Collegium Gostomianum, Dom Długosza, Katedrę. Dzieci zamiast Bramy Opatowskiej zwiedzają zbrojownie. Na koniec zwiedzania – rejs statkiem.

sandomierz01 sandomierz03 sandomierz02 sandomierz05 sandomierz04 sandomierz08 sandomierz06 sandomierz07


PRAWA AUTORSKIE - COPYRIGHT ©

W małym Rzymie, czyli Sandomierz

Tytuł/nazwa, program, scenariusz oraz sposób przeprowadzenia każdej z imprez turystycznych lub wycieczek jest utworem w rozumieniu art. 1 ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.) i podlega ochronie prawnej na wszystkich polach eksploatacji, a w szczególności w zakresie pomysłu, stworzenia, dystrybucji, prezentacji lub sposobu przeprowadzania.

Wszelkie prawa autorskie do utworu przysługują twórcy – pani Elżbiecie Skoczylas, prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą kazimierz-tour.pl Usługi Przewodnickie i Pilockie Elżbieta Skoczylas z siedzibą w Puławach.

Twórca na podstawie umowy licencyjnej może udzielić upoważnienia (licencji niewyłącznej) do korzystania z utworu- tytułu/nazwy, programu, scenariusza oraz sposobu przeprowadzenia imprezy turystycznej lub wycieczki innej osobie.

W przeciwnym wypadku osoba korzystająca z utworu twórcy bez jego zgody narusza przepisy ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.) i podlega odpowiedzialności karnej według przepisów w niej zawartych.